Çorlu Yıldız Bosch Diesel Service Hakkında

2005 yılında kurduğumuz Yıldız Dizel servisimizde her türlü dizel aracın yakıt sistemlerinde uzmanlaşmış bir firma olarak hizmet veriyoruz. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için sektördeki en güçlü ve yenilikçi ekipmanları kullanarak çalışan, son teknolojiye hakim olan, eğitimli ve güler yüzlü ekibimizle sorunlarınıza çözüm üretiyoruz.
 
En yüksek kalitede orijinal parçalar kullanarak en son teknolojilerle uygulama yapıyor, tüm sorunları birinci sınıf işçilik ve A kalite malzemelerle giderebiliyoruz. Dizel mazot pompası ve enjektörü konusunda 20 yılı aşkın tecrübemizle taşımacılık, otomotiv, madencilik, inşaat, tarım, denizcilik ve enerji sektörleri başta olmak üzere geniş bir yelpazede hizmet veriyoruz.
 
Özel servislerimizde tamamen orijinal Bosch yakıt enjeksiyon parçaları sunuyoruz. Pompa, enjektör ve arıza tespit gibi hizmetlerimizin yanında aynı zamanda mazot pompası tamiri konusunda da uzmanız. Dizel enjeksiyon bileşenlerinin temizlenmesi, bakımı, yenilenmesi ve değiştirilmesi gibi işlemleri endüstri standartlarına uygun şekilde gerçekleştiriyoruz ve yalnızca onaylanmış kaliteli ürünler kullanıyoruz.
 
Kalibrasyon ve test konusunda en son teknoloji teşhis yazılımı kullanan, gelişmiş araçlarla donatılmış birinci sınıf teknisyenlerimiz, uygulama yaptıkları her alanda uzmandır. Sorunları hızlı bir şekilde tespit edebiliyor ve motorunuzu optimize etmek için gereken tüm işlemleri yapabiliyoruz.
 
Yedek parça ihtiyaçlarınız için doğru seçimi yapmanızda yardımcı oluyoruz. Her zaman yüksek kaliteli yedek parçalar kullanarak motorunuzu güvenli ve sorunsuz hale getiriyoruz. Yeni parçalar ya da kullanım önerileri hakkında müşterilerimizi bilgilendiriyor, yönlendiriyor ve periyodik bakımları hatırlatarak işlerine kesintisiz şekilde devam edebilmelerini sağlıyoruz. Dizel enjektör tamiri ve bakım çalışmalarımızın arkasındayız ve herhangi bir sorunla karşılaşmanız halinde 12 aylık garanti desteğimizle her zaman yanınızdayız.
 
Yıldız Dizel olarak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz ve en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Gelişen teknolojileri düzenli olarak takip ediyor, ekibimize eğitim desteği sağlıyor, güncel bilgilerimiz ve tecrübelerimizle yeni nesil uygulamalar yapıyoruz. Her çalışmamızı ulusal ve uluslararası kalite standartlarındaki yönetmelikle uygun şekilde gerçekleştiriyoruz. Dizel motorlu her türlü araç, iş makinesi ve ekipmanlarınız için gereken bakım, onarım ve değişim hizmeti için danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz. 

Hemen Ara Yol Tarifi
X